Losowe zdjęcia z galerii:
Stary Folwark, jezioro Wigry - 19.08.2017 Sidory - 05.06.2011 Suwalszczyzna - sierpień 2018 Pogorzelica nad Wartą - Wielkopolska - 11.04.2015 Owoce w wodzie - 27.07.2012 przyroda
Kategorie

Noc z 12 na 13 sierpnia jak co roku jest nocą, podczas której widać na niebie najwięcej spadających gwiazd, czyli perseidów.
Niestety, w Starej Miłosnej niebo zaciągnięte było chmurami.
Dopiero dwie noce później mogliśmy wybrać się z Maćkiem w nocy do lasu (swoją drogą to zawsze dziwne uczucie – noc w lesie…).
Niestety kadr nie jest szałowy, w zasadzie to była kolejna przymiarka i trening dla Maćka pod moim okiem ;)

Startrail - Stara Miłosna - 14.08.2011

I jako bonus jeszcze jeden startrail, zrobiony również w towarzystwie Maćka, tym razem w Sidorach koło Raczek w lipcu 2011.
Kadr również nieszczególny, ale to był nie planowany startrail “na leniwca”, podczas nocnej Polaków rozmowy ;)

Startrail - Sidory - 13.07.2011

Jeśli pogoda dopisze, będzie bezchmurnie, to mam nadzieję w najbliższy weekend zrobić kolejne, mam pomysły na dwa kadry.
Swoją drogą, gdyby ktoś był chętny na nocne siedzenie pod gwiazdami w moim jakże przemiłym towarzystwie, dotrzymując mi towarzystwa przy robieniu startrails-ów to niech da znać ;)

4 odpowiedzi na „Startrails…

 • henryk pisze:

  Witam
  Pisałbym się na taka nocną wyprawę, swego czasu sam kilkanaście dni temu wybrałem się do lasu na pierwsze składanki nieba, przyznam się ze miałem na początku pietra.

  Pozdrawiam

  Henryk

 • admin pisze:

  Henryku napisz do mnie na foto@giersa.pl, daj namiar na siebie i się umówimy, pod warunkiem, że będzie pogoda i nic innego nie wypadnie. Pozdrawiam.

 • henryk pisze:

  Witam
  Wygląda na to, że pogoda w ten weekend nie dopisze, wszystko wskazuje na deszcz, zresztą jak większość dni weekendowych tego lata, no chyba ze stanie się cud, lecz w to nie bardzo wierzę.

  Pozdrawiam
  henryk

  ps.jeśli będzie cud: henryk_iv@wp.pl

 • admin pisze:

  Masz rację, niestety wygląda na to, że ze startrailsów nic nie będzie. Marny mamy fotograficzny żywot tego lata :( To nic, jeśli zdarzy się cud, i pogoda się zmieni to się odezwę.

Archiwum wpisów