Losowe zdjęcia z galerii:
Dowspuda - 15.10.2017 Domowe studio - listopad 2017 Biebrza - 27.09.2014 Liškiava - Litwa - 14.05.2011 Gawrych Ruda - jezioro Wigry - 21.09.2012 132/365 - Wodziłki - 18.07.2015
Kategorie

Święta, święta i po świętach, jak mawia polskie porzekadło. Sporo przygotowań, a ostatni tydzień szczególnie intensywnie spędzony na przygotowaniu wystawy i samego wernisażu.
Na szczęście wszystko odbyło się zgodnie z planem, wernisaż odbył się bez żadnych problemów.
Podsumowując: jesteśmy we trzech bardzo zadowoleni z wernisażu, sprawiło nam to wielką frajdę. Mam nadzieję, że frajdę, choć w połowie taką jak nam, wernisaż sprawił również przybyłym gościom.
Miło było usłyszeć ciepłe słowa na temat naszych fotografii, zarówno od znajomych jak i obcych osób.
Kolejny raz zarzekam się, że ostatni raz dałem się namówić Waldkowi na taką “imprezę”, ale czas pokaże czy wytrwam w postanowieniu ;)

Jeszcze raz nasze podziękowania należą się hotelowi Logos w Suwałkach (kiedyś: Dom Nauczyciela) za pomoc finansową przy organizacji wystawy, CHR Suwałki Plaza za przyjęcie nas w swoich murach oraz Camera-Art Studio, czyli Radkowi Krupińskiemu za pomoc w prezentacji naszych prac.
Na szczególne podziękowania zasługuje Pani Agata z CHR Plaza, która pomogła nam wszystko zorganizować i ogarnąć logistycznie.

Wystawę będzie można oglądać w Galerii w budynku historycznym CHR Plaza do 20 lutego 2013.

Zdjęcie do tego wpisu zrobił nasz kolega Marcin – “Benvolio”, a szersza fotorelacja z wernisażu znajduje się TUTAJ.
Oczywiście czytając relację pomińcie górnolotne i pisane na wyrost stwierdzenia Marcina ;)

Wernisaż wystawy "Suwalszczyzna" - CHR Plaza - 18.01.2013

Archiwum wpisów