Losowe zdjęcia z galerii:
Jezioro Wigry - Zatoka Słupiańska - 04.04.2011 Bytom - wrzesień 2010 - Zlot Nikoniarzy "Pod ziemią Augustów - jezioro Necko - 04.07.2013 Suwalszczyzna - marzec 2017 Indywidualny Turniej Bowlingowy - Suwałki Plaza - 14.05.2012 Suwalszczyzna - maj 2018
Kategorie

Znów dałem się namówić Waldkowi, by pokazać nasze zdjęcia w trochę innej, bardziej naturalnej do oglądania formie i większym formacie.
Postanowiliśmy nasze fotografie Suwalszczyzny pokazać na wystawie. Pomogła nam w tym Plaza Suwałki, która udostępni swoją galerię.
Do naszego duetu dołączył Karol, który często towarzyszy nam w plenerach, zatem na wystawie znajdą się fotografie naszej trójki.
Nie rozwodząc się specjalnie nad zagadnieniem wrzucam plakat wernisażu, który przygotowała Galeria CHR Plaza oraz drugą stronę “folderu” wystawy.

Na wystawie będzie można zobaczyć nasze fotografie Suwalszczyzny zrobione w ciągu kilku ostatnich lat, tak trochę retrospektywnie. Nie wiem czy są to nasze najlepsze prace, ale na pewno jedne z naszych ulubionych, na które sami lubimy patrzeć. Mam nadzieję, że spodobają się również innym, bo choć większość z prac można zobaczyć na naszych stronach internetowych (będzie również kilka nie pokazanych wcześniej), to oglądane ich w formie drukowanej, w dużym formacie, przyniesie inne wrażenia wizualne, mam nadzieję lepsze.

Oczywiście wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na wernisaż, w piątek 18 stycznia o godzinie 18 do Galerii w budynku historycznym Plaza Suwałki.

wystawa Suwalszczyzna - 18.01.2013

wystawa Suwalszczyzna - 18.01.2013

2 odpowiedzi na „Wystawa…