Losowe zdjęcia z galerii:
Wiżajny Krzemianka - 19.01.2014 Muzeum Morskie w Karlskronie - 15.06.2017 23.03.2012 - Piaski - jezioro Wigry Suwalszczyzna - 07.04.2018 Jezioro Wigry - Stary Folwark - 13.04.2017
Kategorie

W październiku, dzięki uprzejmości Andrzeja Zujewicza, miałem przyjemność uczestniczyć w plenerze Suwalskiej Grupy Twórczej pod hasłem “Mistyka bunkrów”. Spędziliśmy 3 dni na Mazurach, szukając mistyki w Twierdzy Boyen w Giżycku, Wilczym Szańcu – kwaterze Hitlera w Gierłoży, w Mamerkach, schronie Himlera w Pozezdrzu. Efektem pleneru jest wystawa poplenerowa, której wernisaż odbędzie się jutro, czyli 3 grudnia 2010 o godzinie 17:00 w galerii Pacamera w suwalskim Rokis-ie. Serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy, która będzie prezentowana w galerii Pacamera do połowy stycznia 2011 r.

Na wystawie będzie można obejrzeć tylko jedno moje zdjęcie (jakoś nie udało mi się znaleźć tej mistyki), kilka innych postaram się pokazać tutaj w najbliższym czasie.

Zaproszenie na wystawę

Mistyka bunkrów - zaproszenie strona 1

Mistyka bunkrów - zaproszenie strona 2

Folder wystawy

Mistyka bunkrów - folder strona 1

Mistyka bunkrów - folder strona 2

Jedna odpowiedź na „Mistyka bunkrów – zaproszenie na wernisaż…

  • Foto Man pisze:

    Temat wymaga jednak przygotowania. Nie da się tego zrobić z marszu. Dlatego masz to co masz, czyli jedną fotkę. To i tak dużo. Lepiej jedną dobrą, dopracowaną i z sensem niż 20 byle jakich. Jak to często teraz bywa. Cyfra osłabia inwencję twórczą, pstryka się tysiące zdjęć, a z tych tysięcy może 2 będą wybitne.

Archiwum wpisów