Kategorie

I znów rok minął? Nawet nie wiem kiedy… jak my wszyscy zresztą, im jesteśmy starsi, tym częściej narzekamy, że czas płynie coraz szybciej.
Czasami ciężko jest za tym płynącym czasem nadążyć, a czasami świadomie odpuszczamy i zwalniamy, zdając sobie sprawę, że nie damy rady dotrzymać mu kroku.
Stąd może odpuszczanie sobie mniej ważnych spraw, a czasami nawet lenistwo, bo warto zająć się czymś przyjemnym niż tracić czas na głupoty, które i tak w życiu nie mają większego znaczenia.

Skoro minął rok, to może trzeba go podsumować tu na blogu, ten 2014…
Zatem korzystając ze statystyk stwierdzam, że mój blog w 2014 roku wyświetlono około 16 tysięcy razy przez ponad 7 tysięcy osób. Najpopularniejszą podstroną była Tapeciarnia, drugi co do popularności był wpis ze zdjęciami z bazy rakiet atomowych w Pierwomajsku na Ukrainie (to prawdopodobnie w związku z tym co się w tym roku na Ukrainie dzieje – przy okazji: Putin chuj!). Natomiast dopiero trzecie miejsce w popularności zajęła podstrona z galerią ze zdjęciami Suwalszczyzny.
Najwięcej odwiedzających adresów IP pochodziło oczywiście z Polski, ale zaraz potem były Niemcy i Wielka Brytania.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku więcej czasu poświęcę fotografii, zamiast zegarkom, i dzięki temu będę miał okazję zrobić więcej wpisów i pokazać Wam więcej zdjęć niż w tym roku.

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim zdrowia przede wszystkim, a te zaczyna dokuczać z wiekiem, pięknego światła fotografującym i szczęścia oraz pomyślności każdemu, bo też są w życiu niezbędne! Wszystkiego dobrego i do siego roku!

A poniżej dwa dzisiejsze kadry zrobione specjalnie z okazji Sylwestra :)

Sylwester 2014

Sylwester 2014

Archiwum wpisów