Losowe zdjęcia z galerii:
Turtul - 03.09.2012 Czajewszczyzna - 12.03.2014 Suwalszczyzna - 03.06.2018 Suwalszczyzna - zima 2016/2017 Suwalszczyzna - 03.04.2018 "Las sarnowy" - 02.04.2017
Kategorie

Chwalę się, a co! :) Na początku roku sprzedałem jedno ze swoich zdjęć suwalskiej firmie Pribo, do promocji ich nowej inwestycji w Suwałkach, nad Czarną Hańczą. Wczoraj wracając z “gwiezdnego” plenerku zobaczyłem, że na Utracie pojawił się wielki baner z moim zdjęciem reklamujący tę inwestycję. Uśmiech od ucha do ucha :) Musiałem aż kilka fotek cyknąć :)
Teraz przyjemniej będzie mi się do pracy codziennie tamtędy chodziło i z niej wracało ;)

 

Suwałki - 28.02.2011 - Baner Pribo z moim zdjęciem

Suwałki - 28.02.2011 - Baner Pribo z moim zdjęciem

 

A to zdjęcie (“w oryginale”), które jest na banerze.

 

Moje zdjęcie sprzedane Pribo

4 odpowiedzi na „Chwalę się…

 • noka pisze:

  Gratulacje stary !
  Chwalić się jest czym :)

  Z baneru nie wynika żeby cokolwiek reklamował, poza samy miejscem jako takim. Widocznie uznali, ze nie powinno się szpecić takiej foty dodatkową grafiką – i słusznie (dopisz sprayem na dole “fot. Marek Giersa” i będziesz miał największą reklamę w mieście :) )

  Dodam, że jest to moje ulubione zdjęcie z Twego bogatego repertuaru i właśnie dzięki niemu “wyłowiłem” Twego bloga (jeszcze na starym adresie) z odmętów interentu:
  http://www.forum.suwalki.pl/internet-komputery-www-gsm/%28www%29-marek-giersa-fotografia/

  Jeszcze raz Gratki
  Joł
  ~noka

 • admin pisze:

  Dzięki! :)
  To zdjęcie jest również jednym z moich ulubionych, przypłaconym zresztą o ile pamiętam niezłym przeziębieniem, ale warto było na ten poranny spacer nad rzeką się wybrać. Choćby po to, by teraz oglądać to zdjęcie w takim formacie :) Jestem pozytywnie zaskoczony.
  A Pribo narazie pokazuje tylko zdjęcie, bo taka jest koncepcja tej kampanii, szczegółów zdradzać nie powinienem :) Baneru sprayem niszczyć nie zamierzam :) A kto zechce się dowiedzieć czyje to zdjęcie i będzie dociekliwy, to się dowie ;) Moi znajomi zresztą sami rozpoznają, że to moje, widzieli je u mnie wcześniej i kojarzą.
  Pozdrawiam

 • Mariusz pisze:

  Witam!

  Serdeczne gratulacje!!!

  Co prawda nie znamy się ale niedawno trafiłem na Twoją stronę poprzez suwalskie forum i jestem pełen podziwu dla Twoich zdjęć :)

  Oby więcej Twoich zdjęć pojawiało się i to nie tylko w Suwałkach :)

  Pozdrawiam
  Mariusz

 • admin pisze:

  Serdeczne dzięki.
  Pozdrawiam
  Marek

Archiwum wpisów